Kolej, Okul ve Dershane Temizlik Şirketi İstanbul

Kolej temizliği Şirketi İstanbul

Temizlik, yaşamın devamlılığı için belki de en az su ve beslenme kadar gerekli bir olgu. İnsanın sürekli etkileşim içinde bulunduğu ortamdaki mikrobakteriyal ve viral enfeksiyonlardan korunması için akla ilk gelen şey temizliktir. Temizlik bireylerin en temel yaşama hakkıdır. Birey kendisine verilen sağlıklı yaşam hakkının bilincinde olmalıdır. Özellikle, insanların toplu yaşamak zorunda oldukları, okul, iş yeri, hastane ve üretim tesisleri gibi alanlarda temizlik kurallarına uyulması, insan sağlığı için adeta bir zorunluluk haline gelmiştir. Çünkü temizlik ile mikroorganizmaların çoğalması ve insanlara bulaşmasının önlenmesi amaçlanarak gerekli tedbirler alınmaktadır.

Kolej temizliği Şirketleri İstanbul

Bu mikroorganizmaların en çok tehlike uyandırdığı kurumlardan birisi de kolejlerdir. Yapılan araştırmaların ortaya çıkardığı raporlara göre bulaşıcı hastalık vakalarının en çok yaşandığı yerler eğitim kurumlarıdır.  Kolej temizliği şirketi İstanbul mikroorganizmalara karşı alınan bir önlem olmanın dışında, sağlıklı bir eğitim ortamı ve kolej prestiji içinde son derece gerekli bir etmendir. Bir eğitim kurumunda ilk dikkat çeken şey düzen ve temizlik olacaktır. Bu yüzden bu tür kuruluşların temizlik konusunun üzerinde daha fazla durmaları gerekecektir.

Kolej temizliği Firması İstanbul

Kolej temizliği yapılırken şu kurallara uyulmalıdır; tüm sınıflarda ve odalarda iyi bir havalandırma mutlaka yapılmalıdır bu toz ve mikroplara karşı alınacak en temel önlemdir. Temizlik solüsyonu temizlenecek bölgenin risk durumuna göre hazırlanmalı, hazırlanan solüsyonlar kirlendikçe ve her kullanımdan sonra değiştirilmelidir. Temizlikten sorumlu personel temizlik sırasında kendisini direk temastan korumak amaçlı maske, bone, eldiven takmalı ve her türlü kişisel ve çevresel koruyucu önlemlerini almalıdır. Kurumlarda tuvalet alanlarında yapılan temizlik ile koridor ve odalarda yapılan temizlik ve temizlik malzemeleri kesinlikle ayrı olmalıdır. Dezenfektanlar kullanılmalıdır. Lavabo ve tuvaletler daha güçlü dezenfektan ve deterjanlar ile temizlenmeli ve havalandırılmalıdır. Lavabo ve tuvaletlerde düzgün havalandırma yapmak son derece önemlidir. Lambalar, dolaplar, aletler, kapı kolları dezenfektan solüsyonla ve nemli bezlerle silinip kurulanmalıdır. Tüm temizlik işlemi bittikten sonra zemin son olarak çamaşır suyu ve su solüsyonuyla silinmeli ve bırakılmalıdır. Temizlik mesai öncesi ve ya mesai sonrası yapılmalıdır.

Kolej temizliği Firmaları İstanbul

Kolej temizliği kolej çalışanları ve öğrenci sağlığı için direkt olarak bağlantılı olduğu gibi kolej prestiji eğitim kalitesini de etkileyen en temel unsurlardan birisi konumundadır. Bu tür kurumların hem sağlıklı bir ortam oluşturmak hem de prestijlerini korumak için bu konuda profesyonel destek almaktan kaçınmamaları gerekmektedir ve hatta bu temizlik konusunu bir alışkanlık haline getirip sık sık temizlik hizmetleri konusunda yardım almalarında fayda olacaktır.

Okul temizliği şirketi İstanbul ;

İnsanların eğitim ve öğretim gördüğü okullarda mekanın temizliğini sağlamak oldukça önemlidir. Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdüreceği bu mekanlarda hijyenik koşullar sağlanarak hem hastalıklara karşı önlem alınmış olur hem de öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanır. Karbeyaz Temizlik olarak İstanbul okul temizliği konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız. Hem personelimiz hem de kullandığımız temizlik malzemeleri ile ilk okullarda, liselerde, dershanelerde ve üniversitelerde okul temizliği hizmeti İstanbul’da bütün semt ve mahallelerde vermekteyiz. Temizliği en yüksek seviyede olması gereken bu mekanlarda yapılacak olan temizlikte özenle yapılmalıdır. İstanbul Okul temizliği çalışmalarında temizlik personelinin bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra organizasyon ve planlı çalışma okulun her zaman temiz kalması için en önemli unsurlardandır.

Okul temizliği şirketleri İstanbul

 

Okullarda hijyenik ortamın sağlanması için eş zamanlı olarak temizliklerin belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Bilindiği gibi okul koridorları bir çok öğrencinin sürekli kullandığı alanlardır. Bu alanlarda öğrenciler dışarıda dolaştıkları ayakkabıları ile gezmekte ve bir çok madde bu alana dökülebilmektedir. İstanbul’da Okul temizliği yapılırken koridorlara azami özen gösterilmelidir. Toz, çamur ve çeşitli bakterilerin bu alanda bulunması kaçınılmazdır. İstanbul’da Okul temizliği yapılırken koridorlar düzenli sık aralıklarla temizlenmelidir ki oluşabilecek kirlilik durumu ortadan kaldırılsın. İstanbul’da Okul temizliği çalışmalarında koridorlarda en iyi temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Zemin kaliteli temizlik ürünleri ile temizlenmeli ve ortamı havalandırarak temiz oksijenin içeri nüfus etmesi sağlanmalıdır. Böylelikle öğrenciler sürekli kullandıkları koridorlarda temiz bir ortamla karşılaşırlar.

İstanbul’da Okul temizliği

İstanbul’da Okul temizliği yapılırken sınıflar da düzenli olarak temizlenmelidir. Sınıfların temizliği yapılırken zemin, duvar, sınıf tahtası, öğretmen masası, öğrenci sıraları ve camlar itina ile temizlenmelidir. Sınıflarda eğer çeşitli amaçlar için dolaplar bulunuyorsa düzenli olarak dolaplar boşaltılmalı ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmelidir.İstanbul’da Okul temizliği yapılırken sınıflarda öğrencilerin derse başlamadan temizliği yapılması öğrencilerin öğrenim akışlarını etkilememek için önemlidir. Sınıflarda yapılan bu çalışma ile oluşabilecek mikrop ve bakteriler tamamen ortadan kaldırılır ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlanır. Okul temizliği ayrıca öğretmen odoları, spor salonları, yatakhaneler, bilgisayar odaları, toplantı odaları gibi mekanlarda da yapılarak okulun iç kısmının tamamen temiz kalması sağlanır.

Okul temizliği Firması İstanbul

Temizliğin en iyi bir şekilde yapılması gereken mekanlardan biri de tuvaletlerdir. Yüzlerce öğrencinin aynı tuvaleti kullanması hijyenin de en üst seviyede olmasını gerektirir. İstanbul Okul temizliği Firması, Okul Temizligi yapılırken tuvaletlerde anti bakteriyel ürünler kullanılarak oluşabilecek kirliliğin önüne geçilir. Tuvaletler düzenli olarak temizlenmesi öğrencilerin sağlığının kötü etkilenmemesi için önemlidir. Ayrıca öğrencilerin yararlanabileceği sıvı sabunlar, kağıt havluları ve tuvalet kağıtları kontrol edilerek kişisel temizliğinde doğru bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Okul temizliği ayrıca okulun dış mekanı içinde yapılmaktadır. Okul bahçesi, oturma alanları, servis alanları gerekli yöntemlerle temizlenerek dış mekanında temizliği sağlanmış olur.

Okul temizliği Firmaları İstanbul

Okul temizliği Firmaları İstanbul için okulun dış cephe temizliği, cam temizliği gibi çalışmalarda yapılarak okulun her alanının temiz kalması sağlanır.

Dershane temizliği şirketi İstanbul ;

Dershane temizligi, okultemizligi,özel okul temizligi, kolej kolej, üniversite temizligi, özel kreş temizligi, yurt ve eğitim kurumları temizliği gibi insanların yoğun olarak zamanını geçirdiği yerlerin temizliği bilhassa önem taşıdığını öğrencilerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir. Çünkü bir çok insan aynı ortamda bulunmakta, aynı havayı solumakta ve aynı eşyaları kullanmaktadır. Hele ki mevsim virüslerinin yayıldığı bir zaman aralığında ise daha hassas davranılmalıdır. Kullanılacak temizlik maddeleri ve araçlar iyi irdelenmelidir.Temizlik maddeleri, ürünleri ve  kimyasallar kaliteli        ( TSE ) garanti kapsamında olmasını kontrol etmeliyiz.

Dershane temizliği şirketleri İstanbul

 

Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz  ve temizliğin sadece görünen kısmıyla değil görünmeyen yani hijyenik olarak da ele alıyoruz. Dershane temizligi, okul temizligi, özel okul temizligi, kolej temizligi, üniversite temizligi, özel kreş temizligi, yurt ve eğitim kurumları temizligi             <   genel temizlikleri  > periyodik olarak yapılmalıdır.
Onun haricinde temizlik zamanları iyi ayarlanmalıdır. Öğrencilerin olduğu zaman temizlik yapılmak mecburi ise, mesela koridorlar paspaslanacak ise yerler ıslak bırakılmamalıdır. Sınıf temizlenecek ise ders çalışan öğrenciler rahatsız edilmemelidir. Bunu haricinde ise genellikle temizlikler sabah, öğle arası ve ders çıkışı yapılması durumunda daha uygun olacaktır. Kullanılacak temizlik maddeleri sağlığa uygun olmalı ve düzenli kontrolden geçirilmelidir.

Dershane temizliği Firmaları İstanbul

Dershaneler, okullar, kolejler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, yurtlar, kampüsler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti sunmaya talibiz.
Ayrıca yeni açılacak dershane, okul, özel okul, kolej, üniversite, özel kreş, yurt ve eğitim kurumları vb. kurumların inşaat sonrası temizliği, dış cephe ve cam temizliği veya periyodik genel temizlik, hizmetleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.
Tüm genel temizlik ve zemin yıkama, silme işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Karbeyaz Temizlik firması sizlere eğitimli, uzman temizlik personeli ve yapılan işlerin kontrollü uygulama sistemi ile  KALİTE -YÖNETİM -SİSTEM prensiplerine uyum dahilinde profesyonel hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.
Dershane temizliği hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi almak için firmamızın, temizlik danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

Dershane temizliği Firması İstanbul

Kolej, Okul Deshane temizlik şirketi, istanbul’da tüm semt ve mahallelerde hizmet verdigi kurumlarda memnuniyet garantisi sunmaktadır ve hizmeti veren bir temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.Çocukların eğitim gördüğü kurumlarda temizlik ihmal edilmeyecek bir önem içermektedir.Eğitim kurumlarının temizliği yapan temizlik firmaları arasında firmamız sizlere her zaman en iyi hizmet sunmaktadır.Temizliği yaparken kurumunuzda dip, köşe, camlar, çerçeveler, teraslar, banyo, wc, mutfak, kapılar, yerler, masalar, dolaplar, bilgisayarlar, klimalar, halılarınız,  koltuklarınız,  duvarlarınız,  ders görülen sınıflar, sıralar, oturaklar, müdür odası, öğretmenler odası gerekli bölümlerin temizlenmesi gereken tüm alanları en ince ayrıntısına kadar temizlik hizmeti sunuyoruz

Okul dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur. Bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler, yerlerin temiz olmaması ve yeterli hijyen sağlamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılmaması içten bile değildir. Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil yani hijyenik olarak ele alıyoruz. Bu yüzden 150 derecede buhar gücüyle şirketimiz bu temizliği size sunmaktadır. Sever Temizlik, nano teknolojik ürün olan buhar makinesi ile hem hijyenik temizlik yapmakta, hem de yaptığı işlerde %100 müşteri memnuniyeti garanti etmektedir. Kimyasal hiçbir madde kullanmadan, kanserojen yaratmadan, nano teknolojik ürün olan buhar makinesi ile 150 derece hijyenik temizlik bizim işimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.