ev-temizligi ofis-temizligi
 

 

 

EV TEMİZLİĞİ

“Sizin eviniz, bizim evimizdir.’’ anlayışıyla, tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayla çalışacak olan kadromuzla her çeşit temizlik hizmetini sizlere sunmak için buradayız.
Standart üniformasını giymiş görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği hizmeti olan yenibirhizmet.com, profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma” telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış yenibirhizmet.com görevlileri, tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri yanında getiriyor. Herkes, evinin pırıl pırıl ve düzenli olmasını ister. Evdeki dağınıklığı toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır. Evinizi neredeyse dip köşe temizlersiniz, fakat ertesi gün baktığınızda ortalıkta temizlikten eser yoktur. Rutin olarak tekrarlanan bu kabus, ister istemez sizi ev temizliğinden soğutur.

OFİS TEMİZLİĞİ
Karbeyaz Temizlik müşterilerimize profosyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız.
Avrupa Yakasında Temizlik Firması olarak hizmet veriyoruz. Günümüzün büyük bir bölümünü ofisde geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemli olduğunun farkındayızdır. Temizlik firması olarak ofis temizliği en ince ayrıntısına kadar kusursuz temizleriz. Avrupa Yakası Temizlik firması aramalarında ve Beylikdüzün de en kaliteli temizlik firması olarak ilk olarak tercih ediliriz.
Profosyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.
Beylikdüzü Ofis Temizlik firması olarak Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.
Masalarınız ve pc’ leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir .
Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz.
Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.
Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları,aspriratörünüz fayansları temizlenerek,mutfağınızın hijyeni sağlanır.
Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.
Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.
Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminat, epoksi, pvs vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.
discepe-cam-temizligi 2avm

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Kar Beyaz Temizlik Şirketi olarak Beylikdüzü temizlik, Avcılar temizlik, Esenyurt temizlik, Küçükçekmece temizlik, Bahçeşehir temizlik kısaca Avrupa yakasında her semte Dış cephe temizliği olarak hizmet veriyoruz. Temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin iş yeri ve plazalarına ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Dış Cephe Temizliği ile plazaların dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Titiz ve güvenilir temizlik anlayışımız ile iş plazalarınızın dış cephesinin uzak mesafelerden bir yıldız gibi parıldamasını sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.
Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir bu alanda da engin tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Beyaz Temizlik Şirketi siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

 Toplu alanlardaki iç hava kalitesi kapsamında önemli uygulama alanlarından biri Alış Veriş Merkezleridir (AVM). AVM günümüzde özellikle şehir yaşamında önemli bir yer tutmaktadır. AVM kiralanabilir alanları binlerce m2’yi bulan çok sayıda satış mağazalarını içeren merkezlere denilmektedir. Alışveriş merkezleri insanlara alışverişin yanı sıra eğlence, sinema, etkinlik, çeşitlilik ve yeme içme gibi imkânları da sunduğu için günümüzde insanların odak noktası haline gelmiştir. Başlangıçta AVM olma şartında, kiralanabilir alan m2’leri ve mağaza sayısı kriterleri ön plandaydı. ICSC tarafından da kabul gören 5.000 m2 minimum kiralanabilir alan büyüklüğü çokça taraftar toplamıştı. Keza mağaza sayısı olarak da 25-30 gibi bir seviye kabul görmekteydi. Ancak zamanla Türkiye’de 250’yi bulan AVM sayısı bu tanımları oldukça genişletmiştir. AVM çeşitlerine baktığımız zaman (bölgesel, süper bölgesel, moda, outlet vs) bunların m2’leri çok farklı olabilmektedir. Örneğin moda merkezlerinde bu alan 7.500-25.000 m2 arasında olabiliyorken, süper bölgesellerde 75.000 m2 üstü veya outletlerde 5.000-40.000 m2’ler şeklinde olabilmektedir. AVM’lerin büyük bir bölümünün kapalı alan olması nedeni ile iç hava kalitesi önem taşımaktadır. AVM’lerde 2 farklı karakterde yaşam vardır, birincisi AVM’de çalışanlar, ikincisi ise AVM’deki müşterilerdir. Müşteriler en fazla 3 (hafta sonları 4) saat kalırken
1 2
a1 a2
1 2
a1 a2
1 2
a1 a2
1 2
a1 a2