İstanbul Büro Temizligi Şirketi

Çalıştığımız alanların hijyenik olması sağlığımız için vazgeçilmez önemdedir. Dolayısıyla temizlik işinin profesyonel bir anlayışla yapılması zaruridir.

Kaliteli bir temizliğin öncelikli koşullarından birisi de bu işte çalışan personellerin eğitimidir. Firmamız bu kapsamda hizmet verdiği yerlerde temizlik kural ve uygulamaları eğitimini tüm çalışanlarına vermektedir.

Büro temizliğinde profesyonel amaçlı üretilmiş özel temizlik ürünleri ve dezenfektanlar kullanıyoruz.

Dada sağlıklı çalışma ortamları için biz hizmet standartlarını sürekli yükselterek hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin yapmanız gereken ise bizi tercih etmek…

PEKİ NEDEN BİZ!?

Öncelikle biz Büro temizlik işinin, siz degerli müşterilerimizin sağlığı için ve işletmelerinizin imajı için önemli olduğunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bilinen klasik algılamanın aksine Büro temizliği sıradan bir iş olmadığını, profesyonel bir Büro temizligi hizmet sunmak için bu işte çalışan personellerin Büro temizligi için özel eğitimli olmasının, istenen sonuçlar için temel şartlardan biri olduğuna inanıyoruz.

Müşterilerimize hep daha iyi bir Büro temizligi  hizmet sunmak kadar, bu Büro temizligi hizmetin kalitesinin korunmasına da bir o kadar önem vererek Büro temizligi çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Kaliteli bir Büro temizligi  hizmet için çalışanların eğitimli olması kadar,Büro temizlik işinde kullanılan ürünlerin de standartlara uygun ve işlevsel olmasının son derece önemli olduğunu biliyoruz. Büro temizligi Firmamız çalışmalarında endüstriyel Büro temizlik için üretilmiş kaliteli ve profesyonel Büro temizlik ürünleri kullanmaktadır.

Doğru ürün, doğru yerde, doğru miktarda ve doğru sistemle kullanıldığında tam sonuç verir. Bu da ancak Büro temizligi için özel eğitimli personeller ve profesyonel Büro temizligi hizmet anlayışı ilkesiyle mümkündür.Biz bu  yüzden Büro temizliginde en güvenilir Büro temizligi şirketi’yiz

Memnuniyetiniz için İlkelerimiz:

·         İstanbul Büro temizligi’nde  Profesyonel  Bakış Açısı

·         İstanbul Büro temizligi’nde  Kaliteli Hizmet

·         İstanbul Büro temizligi’nde  Eğitimli personel

·         İstanbul Büro temizligi’nde  Müşteri  odaklı çalışma anlayışı

İstanbul Büro Temizligi şirketi Olarak Nelere Dikkat Ediyoruz…

·         İyi bir Büro Temizligi için personellerimizin eğitimine,

·         Büro Temizligi personellerimizin hijyen kurallarını bilmesine ve uygulamasına,

·         Kaliteli bir Büro Temizligi hizmeti için kullandığımız bütün ürünlerimizin işlevsel olmasına,

·         Her alan için farklı Büro Temizligi temizlik ürünleri kullanılması gerektiğine,

·         Çapraz bulaşma/taşıma olmamasına, (kullanılan malzemenin karıştırılması)

·         Büro Temizligi  için Banyo/Tuvalet temizlik ürünlerinin özel olmasına ve başka hiç bir yerde kesinlikle kullanılmamasına,

·         Her Büro Temizligi  çalışmasında yeni bez,mop,paspas vb, kullanılmasına,

·         Dış görünüş ve Büro Temizligine bakış açısı olarak İstanbul Büro Temizligi firmamızın kurumsal kimliğinin temsiline,

·         Müşteri odaklı Büro Temizligi hizmet anlayışının önemine,

·         İstanbul Büro Temizligi şirketi Olarak  Bütün bunların uygulamasının aksamaması ve geliştirilmesi için denetim mekanizmasının önemine dikkat ediyoruz…

OFİS TEMİZLİĞİ NASIL YAPIYORUZ?

1.adım : Küllüklerin ve çöp kovalarının boşaltılıp temizlenmesi

Küllükler boşaltılırken küllerin etrafa saçılmaması için, çöp kovasının dibine doğru boşaltılması işlemizi yapan Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli.Küllük boşaltılırken içinde yanan izmarit olup olmadığına dikkat etmektedir.

Çöp kovası boşaltılırken Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli; çöp poşetinin kirli,ıslak,yırtık veya kötü koku olup olmadığına bakmaktadır.Ayrıca ıslak çöp olan yerlerde çöp poşetlerini  değiştiren Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli.Diğer yerlerde ise yukarıda belirtilen durumlarda çöp poşetini değiştirilmektedir.

2.adım : 20 cm. –  2 mt. arası düz alanların temizlenmesi

Bu işlemde yerden süpürgelik üstünden başlayarak üstten elimizin yetiştiği yere kadar olan alanların tozunun Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli tarafından alınması ile Büroinizin temizligi kademeli olarak devam edilir.(Tablo,pano,seperatör vb.) Ayrı bir bez kullanımaktadır.

3.adım : Telefon ve masaüstü cihazların temizlenmesi

Telefonla konuşma esnasında hem cilt teması hem de nefes alıp vermeden dolayı bir temas olmaktadır.Bundan dolayı telefon temizliği ayrı olarak belirtilmeliyiz.Telefon temizliği yapılırken Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli mutlaka ayrı bir bez kullanılmakta ve günlük olarak dezenfekte edilmektedir.Masa üstünde bulunan bilgisayar,faks,hesap makinesi vb. cihazlar gene Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli tarafından silinir.Bilgisayar ekranlarının silimi yapılırken Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personelitarafından ıslak bez kullanılmamaktadır,kuru bezle tozu alınmaktadır.

4.adım : Masa üstlerinin temizliği

Büroinizin temizligi esnasında Masa üstlerinin silimi sağdan başlanarak sola doğru silinir.Silim esnasında masa üstünde kaldırılabilecek eşyalar kaldırılıp altları silinir.Masa üstünde leke kalmamasına özen gösterilmektedir.Islak silimden sonra leke kalmaması için gerekli hallerde Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli tarafından  kurulama yapılır.Silim esnasında müşteriye ait eşyaların ve evrakların yerinin değişmemesine azami özen gösterilir.

5.adım : Zemin temizliği

Büro temizligi yapar iken, Zemin halı ise rutin temizlikte yürüme yolları ve görünen yerler vakumlanır. Vakumlama esnasında masa altlarının ve çöp kovasının arkalarının alınmasına Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli dikkat etmektedir. Detay temizlikte ise, bütün halı Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personelince vakumlanmaktadır. Vakumlamada halının atlanmamaktadır. Halı temiz görünse de vakum görünmeyen, halının içine sinmiş tozu çeker.,

Sert zemin ise önce kuru paspaslama sonra ıslak paspaslama Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli tarafından yapılır.Islak paspaslamadan sonra leke kalması durumunda tekrar kuru paspaslama gene Karbeyaz Büro temizligi firması İstanbul Büro temizligi şirketi personeli tarafından yapılmaktadır.

6.adım : KONTROL

Tüm işlemler bitiminden sonra yapılan işin kontrol edilmesi eksik bir iş yapılmaması için gereklidir. Kontrol emin olmamızı sağlar.Kontrol bir işin tam yapılmasını sağlar.6 adımda Büro temizliğinde kontrol en önemli adımı oluşturur.Yapılan her işten sonra mutlaka kontrol yapılmaktadır.

 İstanbul İnşaat sonrası Büro  temizliği şirketi (::)

İnşaat sonrası Büro  temizliğinde yapılması gereken temizlik çalışması son derece önem arz etmektedir. Çünkü; bu çalışmanın profesyonel bir İnşaat sonrası Büro  temizliği ekibi ve donanımlı ekipmanlarla yapılması gerekmektedir. Bazı zor kirler ve lekeler(İnşaat artıkları vb) için özel temizleyiciler ve makinelerin kullanılması İnşaat sonrası Büro  temizliği için istenen temizliğin yapılabilmesi için zaruridir. Yapılan yanlış İnşaat sonrası Büro  temizliği uygulamaları yüzeylere telafisi zor zararlar verebilmektedir.

İstanbul İnşaat sonrası Büro  temizliği Firmamız bu konudaki tecrübesiyle pratik ve sonuç alıcı çözümler geliştirerek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.